شرکت پرسنل ، مربیان و کارآموزان مرکز در راهپیمایی 13 آبان

شرکت پرسنل ، مربیان و کارآموزان مرکز در راهپیمایی 13 آبان

سه شنبه 14 آبان 1398 و ساعت 09:18:32 163

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای اشکذر، جلال میرجلیلی رئیس مرکز آموزش اشکذر درشورای اداری , آموزشی مرکز، با تأکید بر حضورکارآموزان به همراه مربیان و پرسنل اداری در راهپیمایی 13 آبان اظهار داشت :

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای اشکذر، جلال میرجلیلی رئیس مرکز آموزش اشکذر درشورای اداری , آموزشی مرکز، با تأکید بر حضورکارآموزان به همراه مربیان و پرسنل اداری در راهپیمایی 13 آبان اظهار داشت: یوم‌الله 13 آبان به‌لحاظ نوع نام‌گذاری نیاز به بازنگری و تغییر نگرش دارد، این روز تنها مختص به دانش‌آموزان نیست و همه باید در راهپیمایی 13 آبان شرکت کنند.

آقای میرجلیلی افزود: 13 آبان به‌دلیل چند مناسبت مهم روز مبارزه با استکبار جهانی و آمریکای جهانخوار نام‌گذاری شد و روز ملی مهمی به‌شمار می‌رود، چراکه از ویژگی‌های مهم انقلاب اسلامی، مبارزه با استکبار و مستکبران است

میرجلیلی خاطرنشان کرد: این روز باید هر سال با آگاهی و شناخت و بصیرت بیشتری برگزار شود و همه مردم بخصوص کارآموزان و مربیان و پرسنل اداری برای حضور در راهپیمایی 13 آبان، احساس تکلیف کنند.

وی با تأکید بر اینکه امسال سیاست‌های خصمانه‌ای از سوی دشمنان شکل گرفته است و باید راهپیمایی 13 آبان به‌عنوان دستاوردی باارزش و نماد تجلی مقاومت ملت مردم برگزار شود .

جلسه فوق با دکر صلوات بر محمد و آل محمد در ساعت 30-9 پایان یافت . وحاضرین درجلسه به همراه کارآموزان در راهپیمایی 13 آبان 98 شرکت نمودند .